Okładka rozmowy z Iza Wojcieska

Spojrzenie na fitness okiem doświadczenia z Iza Wojcieska

Jak wygląda praca fitnesski? W jaki sposób rozwijać swoją karierę w fitness? Spojrzenie na fitness 20 letniego doświadczenia w prowadzeniu zajęć grupowych.

W tym odcinku, moim drugim wywiadzie/drugiej rozmowie. Iza Wojcieska, mama dwóch synów, prowadząca zajęcia fitness kilkanaście lat. Ten odcinek również był już do przesłuchania wcześniej, stąd taka mała obsuwa z dodaniem na stronie. Ponieważ słuchać już można było wcześniej, można było porównać jakość nagrania z poprzednim odcinkiem.

O czym jest ten odcinek

Z 3 odcinka dowiesz się o doświadczeniu Izy z zajęciami grupowymi. Fitness to duża część jej życia. Stepy, wzmacnianie i inne zajęcia. Dowiedz się o tym słuchając podcastu.

W rozmowie poruszamy m.in następujące tematy:

  • temat rozwoju od początku swojej kariery, 
  • od jakich zajęć zaczynała, jakie prowadzi w chwili obecnej,
  • jak sobie Iza radziła podczas ciąży (obydwu) oraz jak radzi sobie teraz jako mama i prowadząca zajęcia,
  • jak się widzi kiedyś w swojej przyszłości,
  • pogadamy o tym co poleca osobom, które zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem zajęć.

Jak to jest być instruktorem? Rozterki fitness biznesu. Bardzo ciekawa rozmowa, zwłaszcza dla osoby, która prowadzi zajęcia. Dla osoby, która chce dalej prowadzić zajęcia, ale czas nieubłaganie leci. Robimy się starsi, ciało nie rusza się już w ten sposób, dlatego poznaj opinię Izy na ten temat.

Iza sprawdziła na sobie mnóstwo typów zajęć, ciągle się uczy. Jest w świetnej formie. Możesz zresztą śledzić ją na jej instagramie oraz facebooku: 

Jeśli Ty masz jakieś swoje przemyślenia w jaki sposób rozwijać swoją karierę w branży fitness napisz w komentarzu.

P.S. Nagrywana rozmowa miała miejsce wcześniej, kiedy rzeczywiście była ładna pogoda 🙂

Wcześniejszy odcinek możesz posłuchać tutaj.

Za tydzień kolejny odcinek o pewnym wibrującym urządzeniu wykorzystywanym w terapii. Zapraszam do słuchania, subskrypcji podcastu tam, gdzie słuchasz. Jeśli nie znajdujesz to daj mi znać, zobaczę co da się z tym zrobić. Najlepiej kontaktować się na grupie