Remi Stach Fitness w podcaście fitakcja

Jak trzymać dietę? Rozmowa z Remi Stach Stachelek

Dziś przedstawiam Ci mój drugi odcinek podcastu Fitakcja. Odcinek pod tytułem Jak trzymać dietę. Motywacja do trzymania diety. Jak widzisz z pewnym opóźnieniem na stronie. Ale czekałem, żeby podcast dodał się do m.in. Spotify, Google Podcasts czy iTunes (Odnośnie iTunes jeszcze nie było gdy sprawdzałem).

Po nagraniu śmieliśmy się, że tytuł będzie klikbejtowy: „Wynalazł 9 sposobów na redukcję. Lekarze go nienawidzą”. Zostaliśmy jednak przy tym o czym z początku myślałem i chciałem się dowiedzieć. 

To jest w ogóle pierwszy odcinek, w którym rozmawiam z gościem (proszę o wyrozumiałość jeśli będzie coś niezrozumiałe lub za szybkie). Byłem zestresowany, jak zaczęliśmy ciepło na twarzy mi się zrobiło. 

W tym epizodzie moim gościem jest znajomy, trener personalny, Remigiusz Stachelek. Remi lubi to co robi, kocha siłownię jak i ja. To jego pasja, ciągle się uczy. Zaprosiłem go ponieważ dość długo trzyma dobrą formę i właśnie w tym odcinku opowiada o tym. Mówi m.in. o swoich trickach na redukcji. 

Podczas rozmów w pracy dowiedziałem się, jak sobie gotuje posiłki, a teraz Ty masz możliwość przesłuchania tego.

Co w tym odcinku?

Z tego odcinka dowiesz się m.in o tym:

  • jak Remi zaczynał swoją przygodę z siłownią,
  • rozmawiamy trochę o tym jakie ma podejście do podopiecznych,
  • jaki ma sposób by trzymać dietę,
  • kto i co go motywuje do utrzymania takiej formy.

Posłuchaj i daj znać co Ci się podobało, z czym się zgadzasz, a z czym się nie zgadzasz. 

Remiego można znaleźć w internecie:

Jeśli Ty masz ciekawe sposoby jak trzymać dietę. W jaki sposób motywujesz się do trzymania diety i treningu napisz w komentarzu.

P.S. Obecnie Remi zaczął okres masowy. Jak zobaczysz na jego instagramie formę nadal trzyma.

P.S.2. Zapraszam do słuchania i subskrypcji tam gdzie słuchasz, a obecnie możesz posłuchać wyszukując w aplikacji Podcast Addict, Spotify, Google Podcast. Jak jeszcze znajdziesz napisz na grupie.