Trener personalny na Youtube

Jak wygląda prowadzenie kanału fitness na Youtube z Michał Kanclerz

Dziś wyjątkowy odcinek specjalny – jak prowadzić kanał na Youtube o tematyce szeroko pojętego fitness z Michałem Kanclerzem z kanału TrenerTV. Docelowo oczywiście odcinek następny będzie w następnym tygodniu. Według planu co 2 tygodnie następny odcinek. W podcascie wspominam czasem o publikacji marcowej oraz na końcu zadaję pytanie, jakiego nie zadawałem przez kilka pierwszych odcinków. Wybaczcie za ten mały chaos.

Ale na Święta Bożego Narodzenia taki prezent ode mnie. W podcaście wspominam, że miał być opublikowany w marcu. Jednak razem z moim gościem uzgodniłem, że fajnie wrzucić wcześniej.

Kim jest mój gość?

Michał Kanclerz to trener personalny w Warszawie. Zaczynaliśmy w tej samej małej siłowni. Podczas rozmowy dowiesz się o jego rozwoju. Michał założył dobrze prosperujący kanał na Youtube TrenerTV.

Dlaczego ten odcinek jest wcześniej?

Jest kilka powodów:

  • większe zasięgi dla podcastu i być może nowi słuchacze 😉
  • fajnie się zgra z ostatnim filmikiem gościa podsumowującym jego działania w 2018 roku na Youtube,
  • ciekawa rozmowa bo Michał jest gadatliwy i rozwija wiele wątków,
  • plany, o których gość nie chciał mówić, ze względu na planowaną marcową publikację tego odcinka.

Odcinek nie jest ucinany, montowany, scracany czy odszumiany. Nagranie takie RAW prosto z recordera. Oczywiście dodałem wstęp oraz intro. Dokonałem pogłośnienia nagrania, żeby dobrze Ci się słuchało podczas np. trasy do rodziny jadąc na obiad w aucie czy komunikacji miejskiej.

Jak wygląda prowadzenie biznesu trenera personalnego oraz prowadzenie i rozwój kanału na Youtube to są główne tematy.

Jeśli jesteś widzem filmów Michała posłuchasz go z innej strony. Jaki jest i jak podchodzi do biznesu. Dowiesz się trochę historii, której może nie byłeś wcześniej świadomy.

Mamy tu kilka wpadek:

  • Michał mówi do słuchaczy mówiąc widzowie 🙂 Zapewne z przyzwyczajenia do medium jakim jest wideo
  • Ja wspominał o „tym łysym gościu w okularach co był w Imponderabilia” mając na myśli Gimpera – za co Cię przepraszam Tomaszu Działowy (oczywiście wspominam o świetnym filmiku, który wyjaśnia oglądalność filmików na YT i subskrypcji)

Dodatkowe informacje i prezenty:

Po nagraniu podcastu Michał zaproponował, że zrobi live szybki nieplanowany z pytaniami i odpowiedziami. To był mój pierwszy LIVE, trochę się stresowałem. Jednak taki rodzaj przekazywania informacji

Zapis z live z trener personalny Marcin Koperski na kanale TrenerTV:

https://youtu.be/sCNVd1OUz3w?t=900
Niezaplanowany, mój udział w LIVE na kanale TrenerTV 🙂

Filmik podsumowujący rok 2018 przez Michała na jego kanale

Gdzie szukać Michała?