Jak biegać po górach

Jak to jest biegać po górach opowiada Justyna Jasłowska

Cześć to ja Wasz ulubiony trener personalny Marcin Koperski. W dzisiejszym odcinku. O tym jak to jest biegać po górach rozmawiam z fizjoterapeutką Justyną Jasłowską. Biega ona od kilku lat biegi górskie z całkiem dobrym wynikiem. Nawet wczoraj wrzuciła u siebie na facebooku informację o zajęciu 3-go miejsca w jednym z takich biegów.

Bym zapomniał, że dziś jest Nowy Rok. Zaczyna się 2019 rok, a skończył się 2018. Nie będę rozpisywał się odnośnie starego roku, ja jestem zadowolony, że wystartowałem z podcastem i na tym skończę 😉 Chciałbym, aby ten rok był bez urazów, bez bólu pleców czy innych stawów. Żebyś polepszał swoje osiągi treningowe, cokolwiek trenujesz 🙂 Dużo pieniążków do tego na życie i trenowanie miał czytelniku lub słuchaczu. Napisz w komentarzu czego sobie życzysz 😉 A teraz wracamy do opisu odcinka.

Kim jest mój gość?

Justyna jest obecnie fizjoterapeutką. Opowiada w rozmowie o tym jakie studia skoczyła. Razem pracujemy. Ale zaczęła być mi bardziej znana gdy co tydzień wrzucała jakieś informacje i relacje z biegów w górach. Justyna bardzo fajnie opisuje swoje biegi. Relacjonuje tak, że chce się czytać. Jej styl pisania pokazuje w bardzo wyraźny sposób, że lubi biegać. Lubi również o bieganiu rozmawiać, na drugi dzień, po nagraniu jak tylko mnie zobaczyła to od razu krzyknęła. Że musimy nagrać od nowa bo tyle jej się historii przypomniało.

O czym jest rozmowa?

Rozmawiamy o tym jak się zaczęło i od czego się zaczęło bieganie Justyny po górach. Temat jest bardzo szeroki. Interesowało mnie jak się przygotować do biegania po górach. Jak w ogóle biegać w górach, przecież to nie jest płaski teren. Tylko jak sam teren świadczy górzysty.

Od Justyny dziś dowiesz się jak wygląda:

  • jej historia biegowa,
  • jak wyglądał jej trening,
  • jak to jest biegać ze złamaniem zmęczeniowym (myślała, że to tylko skręcenie),
  • dowiesz się również kilku smaczków odnośnie przygotowania do biegu górskiego,
  • oraz tego co planuje na 2019 rok, w tym o Fizjotreningu dla biegaczy.

Gdzie znaleźć Justynę

Justyna prężnie działa na facebooku, gdzie wrzuca długi bardzo fajne opisy swoich biegów.

Odwiedź też powstającą co dopiero grupę Fitakcja Podcast Społeczność. Bez Ciebie nie powstanie ta grupa. A liczę, że będziemy tam wymieniać się spostrzeżeniami oraz sugestiami odnośnie nowych rozmów.

Subskrybuj podcast na Google Podcast, Apple Podcast, Spotify i gdzie tam jeszcze słuchasz podcastu.

Posłuchaj też dlaczego tworzę podcast.